Aktualności

Konkurs plastyczno- językowy „ Zabytki regionu Saksonii”

Uczennice naszej szkoły Justyna Gołdy, Klaudia Chwastarz, Patrycja Karkowska, Sylwia Kotyla, Anna Kuta, Zuzanna Michajluk, Maja Nowak, Natalia Nowosada, Aleksandra Pelc, Agnieszka Burbeło i Agnieszka Gradowska wzięły udział w konkursie plastyczno- językowym „Zabytki regionu Saksonii”. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza w Radymnie. Uczennice miały za zadanie przedstawić wybrany zabytek z regionu niemieckiej Saksonii formie pracy plastycznej oraz ciekawego opisu. Konkurs miał na celu rozbudzanie inicjatywy i pomysłowości uczniów, rozwijanie zainteresowań i samodzielnego pogłębiania wiedzy o zabytkach i kulturze Niemiec, rozwijanie umiejętności językowych oraz rozwijanie uzdolnień plastycznych. 15 marca 2018r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza w Radymnie w czasie Dni Otwartych Szkoły odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie dyplomów i nagród. Prace uczennic naszej szkoły zostały docenione- Justyna Gołdy zajęła drugie miejsce, a Maja Nowak otrzymała wyróżnienie.

Dominika Świętoniowska