Aktualności

Pożegnanie klas trzecich 2018

 Zgodnie z  tradycją w czwartek, dzień przed zakończeniem roku szkolnego, odbyło się w naszej szkole uroczyste pożegnanie uczniów klas trzecich. Podczas tej uroczystości zostały wręczone nagrody Burmistrza Miasta Radymna, nagrody uczniowskie - Ignasiki oraz zostały nadane tytuły Przyjaciela Gimnazjum. 

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Skarbnik Miasta Radymna, p. Janina Kaczmarz, Wicedyrektor Szkoły Podstawowej, p. Alina Suchy oraz rodzice wyróżnionych uczniów. 
Nagrody Burmistrza z rąk Pani Skarbnik otrzymali: Katarzyna Chmiel (IIIA), Agnieszka Burbeło (IIIB), Karol Janiga (IIIB), Oliwia Andruszko (IIIB), Anna Kuta (IIIA), Justyna Gołdy (IIB) oraz Jarosław Kurasz (IIA). Rodzice wyróżnionych uczniów z klas trzecich otrzymali specjalne listy gratulacyjne od Dyrektora Szkoły w podziękowaniu za trud wychowania swoich dzieci.
Następnie wręczono nagrody uczniom, którzy osiągali sukcesy w konkursach z historii, języka niemieckiego i angielskiego.

Kolejnym, niecierpliwie oczekiwanym, punktem programu było wręczenie Ignasików. W tym roku tą szczególną nagrodą uczniowską wyróżnieni zostali:

Kategoria Pomocna Dłoń - Karol Janiga
Kategoria Dobry Duszek - Hubert Ziętek 
Kategoria Gentelman Roku - Maciej Lisowski
Kategoria Płomienny Uśmiech - Agnieszka Burbeło
Kategoria Dziewczyna Jak Malina - Oliwia Andruszko
Kategoria Genialny Umysł - Anna Kuta
Wszyscy nagrodzeni otrzymali pamiątkową statuetkę.

W tym roku został przyznany Ignasik specjalny wraz z tytułem Przyjaciela Gimnazjum  dla p. Krzysztof Roman, Burmistrza Miasta Radymna za wspieranie naszej szkoły między innymi poprzez dofinansowywania wyjazdów oraz fundowania nagród.

Szczególną formą pożegnania i podsumowania edukacji w murach naszej szkoły były specjalne filmy przygotowane przez uczniów klasy III a i III b . 
Na zakończenie uroczystości uczniowie klas drugich pożegnali swoich odchodzących kolegów i koleżanki wręczając im pamiątkowe długopisy.
W programie artystycznym, który uświetnił uroczystość wystąpili: Anna Kuta, Agnieszka Burbeło, Hubert Ziętek, Patryk Czerepak, Mateusz Śliwiński

 

Tekst i zdjęcia P. Kuta